Źle wyprofilowany chodnik ul. Solna wzdłuż Stadionu.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 15 sierpnia 2018, 9:53
Ukończone
Przy każdym opadzie deszczu w dwóch miejscach na chodniku wzdłuż Stadionu tworzą się kałuże. Tak jest odkąd wykonali ten fragment ulicy Solnej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
W związku z dużym zakresem prac wymagających przełożenia chodnika a co za tym idzie kosztami zadanie zostanie ujęte do realizacji w budżecie na 2019 rok.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...