Drzewo przy Stadionie.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 15 sierpnia 2018, 9:58
Ukończone

Przed

Po

Do przycięcia gałęzie drzewa wystające na chodnik przy Stadionie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.W dniu 21 sierpnia 2018r. przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, zostały przycięte gałęzie, wystające zza ogrodzenia Stadionu Piłkarskiego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, jako podmiotu odpowiedzialnego na utrzymanie drzewostanu, znajdującego się na terenie Stadionu Miejskiego im. Sebastiana Karpiniuka.

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...