Uszkodzona nawierzchnia chodnika pomiędzy blokami mieszkalnymi Grochowska 5 i 6

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 17 sierpnia 2018, 20:12
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonych fragmentów chodnika pomiędzy blokami mieszkalnymi Grochowska 5 i 6 (dz. nr 163/18, ob. ew. nr 13 MK). Ponad miesiąc temu ujawniły się tam zapadnięcia. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z upływem czasu i stwarza coraz większe niebezpieczeństwo dla przechodniów. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...