Awaria latarni ulicznej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 20 sierpnia 2018, 16:36
Ukończone
Nie działa latarnia uliczna na ulicy Wesołej w Kołobrzegu. Pierwsza latarnia po lewej stronie po wjeździe w ulicę od strony ulicy Mazowieckiej. Proszę o interwencję.

Historia zgłoszenia

Ukończone Przyczyna awarii została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...