Zaśmiecony teren wokół i na terenie parkingu Targowiska Miejskiego

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 21 sierpnia 2018, 15:59
Ukończone

Przed

Po

Dzień dobry, Teren parkingu przy targowisku miejskim oraz wzdłuż kanału drzewnego przy płocie targowiska aż do urzędu gminy jest mocno zaśmiecony, było to już wcześniej zgłaszane do urzędu miasta jednak bez efektu. Obszar zaśmiecony to -działka 316/23(tereny przyległe do targowiska i kanału) -316/25 na całej długości wzdłuż płotu targowiska -311 przy kanale drzewnym za parkingiem urzędu gminy Na terenie występują liczne butelki szklane, odpady plastikowe oraz inne śmieci nieorganiczne i organiczne. Proszę o uprzątnięcie tego terenu lub jeśli to niemożliwe to wskazanie innej drogi do tego typu zgłoszenia oraz w miarę możliwości zaplanowanie dostawienia w okolicach parkingu/wjazdu na targowisko pojemnika na szkło przy najbliżej relokacji pojemników ,gdyż ten odpad przeważa na tym terenie. Z wyrazami szacunku

Historia zgłoszenia

Ukończone Nieruchomość został uporządkowana 4 lat temu
nieruchomość została uporządkowana 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...