Dzikie wysypisko w pustostanie oraz terenach przyległych

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 21 sierpnia 2018, 16:26
Ukończone

Przed

Po

W niezabezpieczonym pustostanie oraz na drodze przy nim powstało dzikie wysypisko śmieci dodatkowo na terenie podwórka bloku obok po inwestycji wymiany dachu pozostały odpady budowlane. Problem dotyczy: -pustostanu 275/5 -drogi 274/3 oraz podwórka 274/5 i terenów przyległych do parkingu Intermarche Proszę o oczyszczenie bądź zobowiązane właściciela do oczyszczenia terenu. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Nieruchomość została zabezpieczona i uporządkowana. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...