przejścia dla pieszych

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 29 sierpnia 2018, 9:48
Odmowa
Dzień dobry Patrząc na nowo powstające przy ulicach pół podziemne punkty do zbierania szkła, papieru muszę stwierdzić że mieszkańcy przeciwnej strony ulicy w celu wyrzucenia odpadów będą przechodzić przez jezdnię ( np. z kartonami ) gdzie popadnie. Nie trudno sobie wyobrazić jakie spowoduje to zagrożenie dlatego wręcz niezbędne jest aby przy takich punktach powstały oznakowane przejścia dla pieszych.

Historia zgłoszenia

Odmowa Zgłoszenie nie ma charakteru usterki. Dziękujemy za zainteresowanie.
Zespół USterka,
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...