Brak kosza śmietnikowego przy bloku mieszkalnym Grochowska 8

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 12 września 2018, 9:14
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie proszę o montaż kosza śmietnikowego na obecnie pustym stelażu przy bloku mieszkalnym Grochowska 8 (dz. nr 164 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Kosz na nieczystości został zamontowany, Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...