Pęknięte drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 29 września 2018, 15:56
Ukończone
Pomiędzy ścieżką, a ogrodzeniem amfiteatru, około 50m od chodnika, stoi pęknięte drzewo. Drzewo cały czas pęka, co słychać stojąc przy nim. Moim zdaniem jest duże zagrożenie, że drzewo przewróci się na przechodniów.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Uszkodzone drzewo zostało wycięte. 4 lat temu
W realizacji Zlecono usunięcie drzewa z terenu parku.
Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji zgłoszenie przyjęto do weryfikacji

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...