Zapadnięty fragment ścieżki rowerowej oraz chodnika

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 24 października 2018, 9:21
Odmowa
Na ścieżce rowerowej usytułowanej na ul. Solnej po stronie stadionu, jest duży fragment zapadniętej ścieżki rowerowej oraz chodnika.

Historia zgłoszenia

Odmowa Zgłoszenie nie ma charakteru Usterki.Prace związane z wyprofilowaniem chodnika na moście na Parsęcie w ciągu ulicy Solnej prowadzone będą w trakcie remontu obiektu mostowego ujętego w projekcie budżetu na lata 2019 - 2020. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Ukończone W związku z dużym zakresem prac wymagających przełożenia chodnika a co za tym idzie kosztami zadanie zostanie ujęte do realizacji w budżecie na 2019 rok.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...