Przepełniony pojemnik podziemny .

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 29 października 2018, 10:35
Poza uprawnieniami
Proszę o opróżnienie pojemnika podziemnego , przy bloku ul.Dworcowa 21 -27.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Obsługą pojemników półpodziemnych zajmuję się Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzeg. Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Proszę o dokonywanie zgłoszeń o przepełnionych pojemnikach półpodziemnych do Referatu Gospodarki Odpadami tel. 943551625, tel. 943551629. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie przyjęta do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...