Lampa nie świeci już od kilku miesięcy....

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 21 listopada 2018, 13:6
Ukończone
Lampa nie świeci już od kilku miesięcy. Nr lampy-504/1 .....65, ul. Radomska. Jest to odnoga Radomskiej , koło posesji nr 26

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...