Niedziałająca latarnia uliczna i drzewa do przycięcia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 listopada 2018, 12:1
Ukończone
Proszę o usunięcie awarii nieświecącej latarni ulicznej przy ulicy Wesołej i przycięcie gałęzi wokół niej. Pierwsza latarnia po lewej stronie po wjeździe z ulicy Mazowieckiej,

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...