Nie świecą lampy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 3 grudnia 2018, 19:31
Ukończone

Przed

Po

Nie świecą lampy na ulicy Łopuskiego przy Wenedzie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...