Niedziałające oświetlenie na całej długości kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 3 grudnia 2018, 20:50
Ukończone
Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy niedziałającego oświetlenia na całej długości kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane, oświetlenie zostało naprawione.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przyjęte do realizacji
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przyjęte do weryfikacji
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...