Niedziałające oświetlenie przy zejściu z kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową od strony ul. Okopowej.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 3 grudnia 2018, 20:54
Ukończone
Uprzejmie zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy zejściu z kładki nad torami ( łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową ) od strony ul. Okopowej. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane, oświetlenie zostało naprawione.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przyjęte do weryfikacji
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...