NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. E. ŁOPUSKIEGO

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 grudnia 2018, 11:57
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawę oświetlenia ulicznego na ul. E. Łopuskiego, ponieważ jego brak szczególnie o tej porze roku stwarza niebezpieczeństwo potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...