Niedziałająca latarnia uliczna ul. Wiedeńska / ul. Brukselska (Os.Europejskie)

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 grudnia 2018, 18:57
Ukończone
Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia na skrzyżowaniu ulic Wiedeńska / Brukselska (Os. Europejskie). Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...