Brak częściowego oświetlenia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 10 grudnia 2018, 9:27
Ukończone

Przed

Po

Brak częściowego oświetlenia na ul. ppor. E. Łopuskiego na odcinku: rzeka - ZUS.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Awarię zgłoszono spółce oświetleniowej.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...