Zagracony przejazd dla rowerów

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 4 kwietnia 2019, 16:3
Ukończone
Nie można przejechać rowerem zagracony przejazd donicami i samochodami- nie można by postawić zakazu parkowania w tym miejscu? To samo na ulicy wschodniej. Dziękuję :-)

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...