Zawalony przejazd

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 4 kwietnia 2019, 16:13
Ukończone
Samochody parkują w miejscu niedozwolonym, brak możliwości przejazdu rowerem/przejścia pieszo

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...