Wygięty znak oznaczający przejście dla pieszych - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 24 kwietnia 2019, 9:31
Ukończone
Ponownie wygięty znak oznaczający przejście dla pieszych - ul. Towarowa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 3 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...