Uszkodzona droga dojazdowa do przedszkola.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 13 czerwca 2019, 12:1
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...