Proszę o regularne koszenie łąki na przeciwko MZZDiOŚ

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 17 czerwca 2019, 12:43
Poza uprawnieniami
Staramy się z dziećmi regularnie wyprowadzać pieski ze schroniska. Jest to dla dzieci wstęp do wolontariatu, ale nie tylko. Świadomość, że pomagają, że wiedzą o trudnym losie porzuconych zwierząt sprawi, że będą bardziej wrażliwe i pomocne dla ludzi i społeczeństwa. Niby niewiele, takie wyprowadzanie ale sporo osób przychodzi w niedziele pomagać. My możemy poświęcić czas na wyprowadzanie, inny może ofiarować pieniądze lub smycze albo karmę, miasto może kosić nam tę łąkę co 2 tygodnie byśmy mogli z tymi pieskami swobodnie pobiegać. Każdy dołoży swoją cegiełkę i w ten sposób razem możemy coś zbudować. Dlatego prosimy o pamięć. Pozdrawiamy.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Teren jest w użytkowaniu MZZDioś. Wszelkie prośby w tej sprawie proszę kierować na adres e-mailowy: sekretariat@zielen.kolobrzeg.pl . Zespół Usterka Kołobrzeg. 3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...