Mostek

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 24 czerwca 2019, 7:49
Poza uprawnieniami
Zapadnięta kostka na mostku ścieżki rowerowej pomiędzy Zieleniewem a rondem na Fabryce Domów.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień ponieważ przedmiotowy odcinek ścieżki rowerowej znajduje się poza granicami administracyjnymi Miasta Kołobrzeg. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...