ZAŚMIECONE ZEJŚCIE TECHNICZNE NA PLAŻĘ CENTRALNĄ

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 10 lipca 2019, 10:11
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o uprzątniecie śmieci zalegających na całej długości zejścia technicznego na plażę centralną, zlokalizowanego tuż przy molo. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...