Nie świeci się światło zielone dla pieszych.

Niesprawna sygnalizacja świetlna

Zgłoszono 17 lipca 2019, 15:32
Poza uprawnieniami
Na ul. Koszalińskiej na wysokości nr 36 od strony parkingu E.Leclerc, na sygnalizatorze S-5 nie świeci się światło zielone.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Informację o awarii należy zgłaszać do zarządcy drogi tj. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie, ul. Bohaterów Warszawy, 70-340 Szczecin 3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...