Brak oznakowania pionowego przejścia dla pieszych.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 8 sierpnia 2019, 22:15
Poza uprawnieniami
Prośba , zapytanie o możliwość oznakowania przejścia dla pieszych znakiem informacyjnym D-6 /przejście dla pieszych/. Lokalizacja przejscia dla pieszych ul. Kasprowicza przed skrzyżowaniem z ul. Chopina .

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Ulica Kasprowicza pozostaje we władaniu Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu. W związku z powyższym sprawę należy zgłosić do Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu osobiście w siedzibie mieszczącej się na ul. Gryfitów 8 lub drogą elektroniczną wysyłając maila na adres : sekretariat@zdp.kolobrzeg.pl. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...