Zapadnięty chodnik w kilku miejsach, tworzą się kałuże - ul. Jagiellońska.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 22 października 2019, 14:1
Poza uprawnieniami

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Zarządcą drogi krajowej nr 11 (i pasa drogowego w tym chodnika) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie, Rejon Koszalin, ul.Kupiecka 5, 75-671 Koszalin 3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...