Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem - ul. Zdrojowa.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 22 października 2019, 14:3
Poza uprawnieniami

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Wskazana ul. Zdrojowa - jest drogą powiatową nr 3349z . Zarządzającym terenem jest Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...