Chory bóbr na plaży w Dźwirzynie

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 16 marca 2021, 17:4
Ukończone
Na plaży w Dźwirzynie między hotelem senator a wieżą widokową siedzi przy morzu otępiały bóbr. Proszę o interwencje.

Historia zgłoszenia

Ukończone Straż Miejska Kołobrzeg działania prowadzi tylko w granicach administracyjnych miasta Kołobrzeg 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...