Wystający krawężnik

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 20 kwietnia 2021, 21:15
Do weryfikacji
przy wjeździe na rondo WOŚP od strony ronda Honorowych Krwiodawców wystaje krawężnik

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...