ulica Klonowa 12u, 13

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 25 sierpnia 2021, 20:53
Ukończone
Niedrożna kanalizacja deszczowa. We wskazanej lokalizacji zamontowane są dwa wpusty podłączone do wspólnej studzienki. Pomimo zgłaszania już wcześniej problemu nie podjęto działań naprawczych.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...