Przekrzywiony sygnalizator świetly przy przejściu dla pieszych - ul. Zygmuntowska.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 19 listopada 2021, 8:48
Ukończone

Przed

Po

Po raz kolejny sygnalizator jest przekrzywiony.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...