Pozostawione źle zaparkowane hulajnogi

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 10 grudnia 2021, 21:19
Ukończone
Witam, prosze o usuniecie źle zaparkowanych, porzuconych hulajnog przy budynku Szpitalna 9 w Kołobrzegu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...