Niedziałająca lampa na Skwerze Pionierów

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 16 stycznia 2022, 19:38
Ukończone
Nie działa 1 lampa (licząc od pawilonów handlowych), między 3a4 ławka na Skwerze Pionierów.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...