DZIEKIE WYSYPISKO- UL. OKOPOWA

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 3 maja 2022, 11:51
W realizacji
Ktoś w bezczelny i bezmyślny sposób wyrzucił w workach śmieci tworząc kolejne dzikie wysypisko w naszym mieście! Ustalenie i ukaranie sprawcy spowodowałoby, że zastanowiłby się dwa razy zanim podrzuciłby kolejne worki ze śmieciami!

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...