Porzucony samochód

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 5 maja 2022, 10:32
Ukończone
Na parkingu przy sklepie Stokrotka stoi od około dwóch lat samochód bez tablic rejestracyjnych. Niedlugo zaczną wyciekać z niego płyny eksploatacyjne.

Historia zgłoszenia

Ukończone Samochód stoi na prywatnym parkingu sklepu Stokrotka. Poza pasem technicznym drogi publiczne w związku z tym nie stosuje się tam przepisów ustawy prawo o ruchu drogowym dedykowanym takim sytuacjom. Jakiś czas temu strażnicy zwrócili uwagę właścicielowi parkingu na taki stan rzeczy. W odpowiedzi na to usłyszeli , że mu ta nie przeszkadza. Dlatego na chwilę obecną nie możemy w tej sprawie prowadzić działań. Właściciel pojazdu nie żyje. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...