SPALONA ALTANA - UL. OKOPOWA

Śmieci

Zgłoszono 30 maja 2022, 12:59
Do weryfikacji
Bardzo proszę o zrobienie porządku ze spaloną altaną, która to ze względu na bliskość szkoły podstawowej stwarza realne zagrożenie życia i bezpieczeństwa dzieci.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...