cięcia pielęgnacyjne przy skrzyżowaniu ul. Sybiraków oraz ul. Armii Krajowej

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 7 czerwca 2022, 10:57
Ukończone
proszę o cięcia pielęgnacyjne drzew przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Sybiraków/ Armii Krajowej konary ograniczają widoczność kierującym pojazdami

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...