Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 20 czerwca 2022, 8:30
Ukończone

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...