Zasypany rów melioracyjnny

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 20 marca 2024, 15:58
Ukończone

Przed

Po

Zasypany gałęziami, liśćmi śmieciami i rów melioracyjnych ul Arciszewskiego na wysokości Muszelkowa w Kołobrzegu. Rów niedrozny i nie odprowadza wody

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...