Dzikie wysypiska/melina na Jedności Narodowej.

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 13 maja 2018, 17:20
Ukończone

Przed

Po

Na ul. Jedności Narodowej 74, 75, 76 od strony podwórek ktoś od jakiegoś czasu podrzuca różne śmieci. Trwa to od dłuższego czasu a nikt tego nie chce sprzątnąć bo nie ma w pobliżu śmietnika. Proszę o posprzątanie tego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...