dziura w drodze przy ul. Kaliskiej

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 21 sierpnia 2018, 11:13
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o zabezpieczenie dziury w drodze wewn. przy ul. Kaliskiej (vis a vis klatki nr 5). Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...