Zaśmiecony teren po obu stronach Kanału Drzewnego od mostu

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 21 sierpnia 2018, 16:17
Ukończone

Przed

Po

Po obu stronach Kanału Drzewnego występuje duże zaśmiecenie terenu głównie plastikiem i szkłem. Proszę również o uprzątnięcie tego terany lub wskazanie innego sposobu zgłoszenia sprawy. Działki: -wzdłuż działki nr 90 od mostu na Młyńskiej od kładki pieszej przy Szpitalu po obu stronach - oraz na styku działki nr 89 i 90 powstało dzikie wysypisko śmieci w niezabezpieczonym budynku i przyległościach Jest to obecnie często uczęszczany teren z względu na remont wejścia szpitala oraz zamknięcie przejścia przy hospicjum. Z wyrazami szacunku

Historia zgłoszenia

Ukończone Nieruchomość została uporządkowana. 4 lat temu
Nieruchomość została uporządkowana. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...