Świetlna dekoracja świąteczna.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 10 grudnia 2018, 7:56
Ukończone
Jest za krótki kabel połączeniowy do latarni, trochę powieje i wtyczka wyciąga się sama. Jest to pierwsza dekoracja na ulicy Gierczak patrząc od strony wejścia do muzeum.

Historia zgłoszenia

Ukończone Usterka została usunięta. 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...