NIEDROŻNY WPUST ULICZNY - PĘTLA AUTOBUSOWA UL. PRZESMYK

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 8 kwietnia 2019, 16:27
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na udrożnieniu wpustu ulicznego zlokalizowanego na pętli autobusowej na ul. Przesmyk. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie polegające na wyczyszczeniu wpustu ulicznego w pasie drogowym ul. Przesmyk zostało zrealizowane dnia 09.04.2019 roku. Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zespół Usterka Kołobrzeg. 4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji w dniu 09.04.2019 roku
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...