Zgłoszenia (41)

Niedrożna kanalizacja deszczowa ul. Wielkopolska.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-10-01 08:58:23

Po raz kolejny studzienka jest zapchana i tworzy się gigantyczna kałuża uniemożliwiająca swobodne przejście ulicą i dojście do pojemników na segregację śmieci.

W podwórzu stoi jezioro wody

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-06-13 09:05:23

W podwórzu przy budynku Źródlana 1 stoi jezioro wody. Po każdym większym deszczu woda stoi w tym miejscu przez kilka dni. Kałuża znajduje się dokładnie na studzience kanalizacji deszczowej.

NIEDROŻNY WPUST ULICZNY - PĘTLA AUTOBUSOWA UL. PRZESMYK

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-04-08 16:27:17

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na udrożnieniu wpustu ulicznego zlokalizowanego na pętli autobusowej na ul. Przesmyk. Z wyrazami szacunku Dariusz...

Niedrożne odwodnienie liniowe- Deptak Antoniego Sułkowskiego

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2018-12-03 20:42:23

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na oczyszczeniu odwodnienia liniowego na wskazanym odcinku Deptaka Antoniego Sułkowskiego z zalegającego piasku z plaży oraz...

studzienki

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2018-10-23 15:37:41

niedrożne, zapadnięte studzienki kanalizacji deszczowej ulica Klonowa na wysokości posesji 12u, 13

604427829

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2018-04-09 13:21:43

Zaśmiecony stawek przy ul. Myśliwskiej / Kupieckiej.

Zapadnięty wpust uliczny w drodze przy ul. Dworcowej (przed sklepem AGD Społem)

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2018-03-20 10:27:27

Zwracam się z prośbą o naprawę zapadniętego wpustu ulicznego przed sklepem AGD Społem przy ul. Dworcowej 1B. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-12-29 10:34:04

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Brak odpływu wody na nowo wyremontowanym odcinku placu przy molo.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-11-19 19:12:22

Brak odpływu wody na nowo wyremontowanym odcinku placu przy molo. Na załączonym zdjęciu zostało wskazane miejsce, na którym najbardziej po opadach deszczu zbiera się woda, która z powodu braku...

śmieci

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-10-15 14:02:32

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...