Zgłoszenia (307)

Wyrwa w drodze

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-12-03 14:37:11

Wyrwa w drodze grożąca wypadkiem pieszego.

Obniżone i śliskie deski.

Uszkodzenie na placu zabaw
Odmowa
2021-09-10 13:05:21

Deski po których dzieci chodzą się obniżyły i się zniekształciły. Ponadto piasek na nich sprawia, że dzieci się bardzo po nich ślizgają. Nasz maluch o mało nie spadł przez powstająca sie...

Brak poręczy przy schodkach przy pasażu Parsęta, ul. Rzeczna

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-07-28 11:14:49

Mieszkańcy ul. Wąskiej proszą o zainstalowanie poręczy przy schodach od str. ul. Rzecznej przy pasażu Parsęta. Starsi mieszkańcy wybierają tą drogę, bo jest ona najkrótszą drogą do Szpitala przy ul....

Poidelko dla zwierząt i ludzi osiedle ogrody

Uszkodzona infrastruktura
Odmowa
2021-01-10 22:23:11

Pokrywa od tej instalacji wyszła na powierzchnię. Woda wydostaje się na zewnątrz. Osiedle ogrody.

Zapadnięta studzienka

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-11-03 21:34:13

Zapadnięta studzienka na chodniku przy przedszkolu, bibliotece na osiedlu Ogrody.

USZKODZONA NAWIERZCHNIA W PARKU GENERAŁA JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-09-14 13:54:42

Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę w kilku miejscach nawierzchni w Parku Generała Jana Henryka Dąbrowskiego, ponieważ w niektórych miejscach nierówności stwarzają poważne zagrożenie uszkodzenia...

Pozapadany chodnik ul. Solna.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-05-22 13:21:26

Chodnik pozapadany w kilku miejscach, po każdym deszczu tworzą się kałuże i mało wygodnie się po nim chodzi.

Na Łopuskiego

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-02-26 10:19:39

Kolejne, to samo zgłoszenie z mojej strony, drugi raz. Interesujące, jak długo to samo będzie poprawiane.

Zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-12-15 17:31:26

Chodnik wzdłuż ulicy Aleja J.P. II od KPP Kołobrzeg do skrzyżowania z ul. Plac 18 Marca jest zapadnięty na środku wzdłuż prawie całego tego odcinka, przez co w czasie opadów tworzą się tam kałuże,...

Zapadnięty chodnik - po każdym opadzie deszczu tworzą się kałuże ul. Łopuskiego.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-11-05 10:16:45

W dalszym ciągu nic nie zmieniło się z chodnikiem przy przystanku na ul. Łopuskiego. Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/580 treść: " Zakres prac związanych z...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...