Zgłoszenia (278)

Zarastająca droga rowerowa i chodnik

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-09-26 17:31:33

Zarastająca droga rowerowa i chodnik uniemożliwiającą swobodne poruszanie się rowerów i pieszych w obu kierunkach.

złamana gałąź

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-09-06 11:36:29

Na trawniku (na wprost wyjścia z klatki Wojska Polskiego 20) rośnie drzewo trzecie od strony śmietnika, które ma ułamaną gałąź, stanowi zagrożenie dla parkujących tam samochodów.

Wysoka trawa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-27 15:30:09

Na skrzyżowaniu Solna Śliwińskiego zieleń nie wygląda ładnie.

Drzewo do przycięcia - ul. Frankowskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-24 08:59:38

Drzewo rosnące na terenie Miejskich Wodociągów i Kanalizacji utrudnia swobodne przejście chodnikiem.

Krzewy do przycięcia - ul. Frankowskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-24 08:50:28

Lampa całkowicie zasłonięta drzewem

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-17 16:46:26

Lampa koło Drzymały 6 całkowicie zasłonięta drzewem, zupełnie nie spełnia swojego przeznaczenia. Proszę wreszcie pilnie poobcinać gałęzie z tego drzewa, by lampa po zmroku spełniała swoje...

cięcia pielęgnacyjne drzew Topola Bulwar Parsęta vis a vis Ul. Zygmuntowska 10 tył budynku

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-09 16:36:33

proszę o cięcia pielęgnacyjne drzew Topola przy ul. Zygmuntowska 10 tył budynku przy boisku do koszykówki.

Uschnięte drzewo .

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-07 12:45:41

Na ul. Dworcowej przy wiacie śmietnikowej ,jest uschnięte drzewo .

Krzewy do przycięcia - ul. Kossaka.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-04 11:27:29

Żywopłot wchodzi w chodnik do połowy jego szerokości utrudniając przejście pieszym.

Drzewo i krzew do przycięcia - ul. Świętego Wojciecha.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2021-08-04 11:16:15

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...